KCH24.infoPo godzinachĆwierćfinały w Strefie Kibica La Playa. Będą wielkie emocje!

W stawce tegorocznych Mistrzostw Europy zostało tylko 8 drużyn. Przed nami 4 mecze i walka o półfinały. Wszystkie rozgrywki można śledzić na żywo w wyjątkowej Strefie Kibica La Playa nad trzebińskim Balatonem.

Piątkowy i sobotni wieczór zapowiadają się gorąco nie tylko ze względu na temperaturę. Będzie mnóstwo piłkarskich emocji, aby je ugasić La Playa Resort & Camp przygotowała jak zwykle bogatą kartę zimnych napojów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

W piątek o 18:00 mecz piłkarskich potęg, czyli Niemcy kontra Hiszpania. Trzy godziny później kolejny klasyk – zmierzą się Portugalia z Francją. W strefie Kibica La Playa można śledzić obydwa mecze zajadając się pysznymi burgerami. A dla fanów drużyn słynących z win, znajdą się również odpowiednie napoje.

W sobotę o godz. 18:00 Anglia o półfinał powalczy ze Szwajcarią. Ta ostatnia drużyna wyeliminowała we wcześniejszym meczu drużynę Włochów, ale jak zapowiadają właściciele Restauracji La Playa, mimo nieobecności Italii w rozgrywkach, pysznej pizzy na pewno nie zabraknie. Przegryzać będzie ją można także o 21:00, gdy Holandia zagra z Turcją. Choć w tym pojedynku bardziej pasować będzie kraftowy kebab, który w tym roku podbija Balaton.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Portal KCH24.info jest patronem medialnym Strefy Kibica La Playa nad Balatonem w Trzebini.

About Author

Redakcja