KCH24.infoPolecamy„Mecz o honor” przy pysznych burgerach lub pizzy. Strefa Kibica La Playa zaprasza

Był „mecz otwarcia”, „mecz o wszystko”, zgodnie z tradycją pora więc na „mecz o honor”. I choć z Euro 2024 Reprezentacja Polski odpadła jako pierwsza, warto gorzki smak porażki „przegryźć” pysznościami serwowanymi w trzebińskiej Restauracji La Playa.

Piątkowy mecz z Austrią zgromadził w Strefie Kibica La Playa tłumy kibiców, którzy do samego końca wspierali Polaków. I pomimo piłkarskiej klęski, wiele osób już wówczas zarezerwowało miejsce w Strefie Kibica na wtorkowe „pożegnanie z Euro”.

To jednak nie jest pożegnanie ze Strefą Kibica La Playa, w której wszystkie mecze Mistrzostw Europy będzie można śledzić aż do finału 14 lipca, czyli przez kolejne trzy tygodnie. A kibicowanie o wiele lepiej „smakuje”, gdy na stole przed nami leżą świetne potrawy. Na odwiedzających Strefę Kibica czekają więc m.in. pyszne pizze, najlepsze burgery oraz tegoroczna nowość – kraftowy kebab z food trucka, który zaparkował tuż przy restauracji.

Mecz Polska-Francja zaplanowany jest na wtorek 25 czerwca na godz. 18:00. Ze względu na duże zainteresowanie, warto wcześniej zarezerwować sobie stolik wcześniej. Można dokonać tego elektronicznie poprzez specjalny formularz TUTAJ lub telefonicznie pod numerem telefonu 509 199 000.

Portal KCH24.info jest patronem medialnym Strefy Kibica La Playa.

About Author

Redakcja