KCH24.infoPo godzinachMecze Euro’24 zobaczysz nad Balatonem. Strefa kibica w La Playa

To będzie wyjątkowa i najbardziej malownicza strefa kibica w powiecie. Restauracja La Playa Resort & Camp nad trzebińskim Balatonem zaprasza do wspólnego kibicowania przez całe Euro. Pierwszy mecz już w piątek! Portal KCH24.info jest patronem medialnym strefy.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżywać wspólne emocje podczas rozgrywek Mistrzostw Europy w piłce nożnej. To doskonała okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, rozsmakować się w naszej kuchni i poczuć ducha sportowej rywalizacji

– zaprasza Michał Rogula, właściciel restauracji La Playa.

Nad Balatonem, w okolicach restauracji, umiejscowiony został duży ekran, na którym wyświetlane będą piłkarskie zmagania. Kibicując, będzie można spróbować wyjątkowych dań i przekąsek z restauracyjnej kuchni oraz spędzić miło czas przy ulubionym napoju.

Kibice będą mogli skosztować również nowości prosto z foodtrucka, który „zaparkował” w pobliżu restauracji. La Kebab to kraftowe mięso starannie przygotowane, świeże i grillowane warzywa oraz smaczne sosy.

– Szykujemy zabawy i konkursy. Jednak najważniejsze jest wspólne kibicowanie. Startujemy już od meczu inauguracyjnego w piątek, choć najbardziej wyczekujemy meczów Polaków. Pierwszy już w niedzielę. Zapowiada się piękna pogoda i dużo emocji. Zapraszamy!

– zachęca Rogula.

Strefa kibica w La Playa będzie funkcjonowała aż do finału mistrzostw zaplanowanego na 14 lipca. Informacje dotyczące funkcjonowania strefy kibica, szczególnie przed ważniejszymi meczami oraz konkursów, będą na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych restauracji (KLIK).

Informacje ze strefy znajdziecie również na portalu KCH24.info.

About Author

Redakcja