KCH24.infoEko & GospodarkaPaliwo będzie taniej o 50 groszy. Ale tylko przez 3 godziny

Ta promocja pojawia się kilka razy w roku. Na stacjach paliw Circle K w całej Polsce w czwartek będzie można zatankować o 50 groszy taniej. Promocja obejmie także jedyny w powiecie obiekt tej sieci w Trzebini. Jest jednak warunek.

Należąca do kanadyjskiego holdingu Alimentation Couche-Tard Inc. sieć stacji Circle K kusi kierowców do przedwakacyjnego napełnienia baków z dużym, 50-groszowym rabatem na każdym litrze. Promocja ma jednak ograniczenia.

Oferta jest skierowana do uczestników programu lojalnościowego Circle K EXTRA:

– zarówno obecni, jak i nowi, którzy dołączą do programu w dniu promocji, będą mogli skorzystać z rabatu na paliwa miles® oraz milesPLUS® (nie dotyczy LPG SupraGas) w wysokości 50 gr/l.

– informuje sieć w komunikacie, dodając:

– Przygotowaliśmy również dodatkową niespodziankę dla wszystkich, którzy 20 czerwca zatankują paliwo na stacji Circle K i zarejestrują się w programie lojalnościowym EXTRA. Każdy nowy uczestnik programu otrzyma voucher z rabatem 20 gr/l na kolejne tankowanie.

Promocja ma obowiązywać w czwartek, 20 czerwca, w godzinach 14.00-17.00, rabat będzie naliczany do maksymalnie 50 litrów paliwa.

W powiecie chrzanowskim znajduje się tylko jedna stacja działająca pod kanadyjskim szyldem. Działający w formacie express obiekt znajduje się przy ul. Kościuszki w Trzebini.

About Author

Redakcja