KCH24.infoChrzanów11 bramek różnicy! MTS wysoko wygrywa na własnej hali

W pierwszym meczu przed własną publicznością zawodnicy Unimetal Recycling MTS Chrzanów pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski różnicą aż 11 bramek. To drugi mecz, kiedy chrzanowianie pokazują tak wyraźną przewagę nad konkurentami.

Sobotnie spotkanie rozgrywane na chrzanowskiej hali sportowej zakończyło się rezultatem 45 do 34 dla MTS-u. Różnica bramek wyniosła jeszcze więcej, niż w meczu przed tygodniem, gdy na wyjeździe szczypiorniści ze stolicy naszego powiatu pokonali drużynę z Lublina 35 do 26.

Zobacz: MTS rozpoczął sezon wysoką wygraną

– Tym razem przeciwnik jest jednak dużo lepszy i na pewno bardziej doświadczony. KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski od kilku lat plasuje się w górze tabeli pokazując swoją dominacje na 1 ligowych parkietach. W ostatnim tygodniu pewnie pokonali SMS ZPRP Kielce 34-27. W ubiegłym sezonie zmagania zakończyli na 3 miejscu w tabeli.

– przypominał przed meczem profil MTS-u na Facebooku. Mimo to, chrzanowianie pewnie pokonali ostrowian. W poprzednim sezonie bilans zwycięstw w meczach między dwiema drużynami wyniósł 1:1. Ostrowianie wygrali wówczas u siebie, ale w Chrzanowie musieli uznać wyższość MTS-u.

Za tydzień chrzanowskich szczypiornistów czeka wyjazdowy pojedynek z SPR Wisłą Sandomierz.

(Fot. Facebook.com/mtschrzanow97)

About Author

Redakcja