KCH24.infoChrzanówJest areszt dla podejrzanego o morderstwo. Znaleźli go na Sądecczyźnie

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 48-letniej mieszkanki Chrzanowa, której zwłoki odnaleziono w jednym z mieszkań na os. Północ w Chrzanowie. Podejrzany 53-letni partner usłyszał zarzut znęcania się i zabójstwa kobiety. Sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Ciało zamordowanej kobiety znaleziono we wtorek 25 lipca w jednym mieszkań na osiedlu Północ. Odkrył je znajomy ofiary, zaniepokojony jej nieobecnością w pracy. Na ciele denatki znajdowały się liczne obrażenia.

Chrzanowscy kryminalni  jeszcze tego samego dnia ustalili, a następnie zatrzymali na terenie powiatu nowosądeckiego, mającego związek ze sprawą 53-letniego partnera ofiary. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa oraz znęcania się nad nią. 

– W piątek 28 lipca sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Podejrzanemu grozi  kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności

– informuje st.asp. Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej policji.

(Fot. KPP w Chrzanowie)

About Author

Redakcja