KCH24.infoChrzanówKrwawe Boże Ciało. Atak nożem na Północy w Chrzanowie

Do bójki z użyciem noża doszło w czwartkowy wieczór w pobliżu pawilonów handlowych przy ul. Kubusia Puchatka na chrzanowskim osiedlu Północ. Ranne zostały dwie osoby. Przyczyną konfliktu miały być nieporozumienia na tle finansowym.

Policja na miejsce zdarzenia została wezwana ok. godz. 18:30.

– Na miejscu obecna była już załoga ratownictwa medycznego, która opatrywała ranę mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze, między grupą nietrzeźwych osób doszło do nieporozumień na tle finansowym. W wyniku bójki, rannych zostało dwóch mężczyzn, którzy z ranami ciętymi trafili do szpitala

– informuje rzeczniczka chrzanowskiej policji, st. asp. Iwona Szelichiewicz. Jeszcze tego samego dnia zostały zatrzymane cztery osoby, które brały udział w bójce. W tym gronie znalazły się dwie kobiety. Wszyscy zatrzymani noc spędzili na komendzie.

Następnego dnia uczestnicy zajścia usłyszeli prokuratorskie zarzuty. 47-letni nożownik został tymczasowo aresztowany na 3-miesiące, a za pobicie i użycie niebezpiecznego narzędzia grozi mu od 3 do aż 20 lat więzienia. Zarzuty usłyszeli także pozostali zatrzymani: 32-latek oraz dwie kobiety w wieku 36 i 47 lat  – odpowiedzą za udział w pobiciu. Wobec nich zastosowano dozór policyjny.

About Author

Redakcja