KCH24.infoChrzanówMural z tekstem legendarnej piosenki powstaje w centrum Chrzanowa

Ten tekst zna chyba każdy mieszkaniec Chrzanowa. Na ścianie hali sportowej w stolicy powiatu powstaje wyjątkowy mural ze słowami jednego z największych przebojów Sztywnego Pala Azji. Będzie też „kolejowy” dodatek.

Pierwszy zdjęciami z tworzonej realizacji pochwalił się na swoim profilu Jarosław Kisiński, lider i współzałożyciel legendarnego „SzPala”. Kilka godzin później nieco więcej o muralu napisał burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek.

– Zobaczcie nasz pomysł na uhonorowania chrzanowskiego zespołu Sztywny Pal Azji. Na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie tworzymy taki oto mural

– pochwalił się włodarz Chrzanowa. Na wizualizacji widać m.in. tekst jednego z największych polskich przebojów, czyli „Wieży radości, wieży samotności”. Dodatkowym smaczkiem na muralu będzie malunek pociągu EN57 w starym malowaniu (żółto-niebieskim), który nawiązuje do przełomu lat 80 i 90, gdy pociągi te stanowiły nieodłączny element krajobrazu polskiej kolei.

To jednak nie koniec:

– W naszym rodzinnym mieście powstaje mural a w październiku kręcimy pierwszy oficjalny klip do „Wieży radości, wieży samotności”

– zapowiada lider chrzanowskiej legendy muzycznej.

Czekamy!

(Fot. główne – wizualizacja. Wszystkie zdjęcia pochodzą z profilu burmistrza Maciaszka – Facebook.com/RobertTomaszMaciaszek)

About Author

Redakcja