KCH24.infoChrzanówPatriotycznie na parkiecie. MTS zagra w Święto Niepodległości

W patriotycznej, biało-czerwonej atmosferze kolejny mecz rozegrają szczypiorniści Unimetalu Recycling MTS Chrzanów na własnym parkiecie w sobotę 11 listopada. Rywalem będą piłkarze ręczni z Przeworska.

W niezwykłej oprawie odbędzie się mecz Unimetalu Recycling MTS Chrzanów z Orłem Przeworsk w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej grupy D. Liderzy tabeli z Chrzanowa na parkiet własnej Hali Chrzanów wyjdą w biało-czerwonej asyście.

Taka oprawa zorganizowana zostanie nieprzypadkowo – mecz odbędzie się bowiem w Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada o godzinie 17:00. Kto będzie uczestniczył w eskorcie naszych zawodników? Zwycięzcy specjalnie na tę okazję przygotowanego konkursu dla dzieci do 10. roku życia!

  • Zadanie konkursowe jest bardzo proste: kandydat musi pokazać, jak kibicuje chrzanowskim szczypiornistom. Technika jest dowolna: wiersz, przyśpiewka, rysunek, fotografia.
  • Swoje prace opublikuj w komentarzu pod postem konkursowym. Komisja konkursowa wybierze, aż 19 dzieciaków, a my zaprosimy je na mecz 11 listopada, gdzie będą wyprowadzać naszych zawodników na meczu domowym z SPR Orzeł Przeworsk – wyjaśniają przedstawiciele klubu.

W konkursie mogą wsiąść udział dzieci do 10. roku życia. Prace konkursowe można wysyłać do 9 listopada do godziny 10:00. Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia tj. 9 listopada 2023 roku o godzinie 12:00.

About Author

Redakcja