KCH24.infoChrzanówPeja – dogrywka. Ruszyła sprzedaż biletów na drugi koncert w Chrzanowie

Zaplanowany na listopad koncert legendarnego rapera Pei i Slums Attack cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że bilety rozeszły się niemal natychmiast. Organizatorzy postanowili więc zaprosić poznańskiego rapera drugi raz. Własnie ruszyła sprzedaż biletów.

Pierwszy występ legendy polskiego hip-hopu zaplanowany jest na 18 listopada w Starej Kotłowni. Bilety na występ rozeszły się błyskawicznie. Pisaliśmy o tym na naszym portalu TUTAJ.

– Wspólnie z Peją podjęliśmy decyzję, że zrobimy drugie wydarzenie. Z uwagi na napięty terminarz nie było możliwości zorganizowania drugiego koncertu tego samego lub następnego dnia, stąd data styczniowa

– piszą na Facebooku organizatorzy i zapraszają do Starej Kotłowni na dogrywkę 12 stycznia. Od dzisiaj bilety można kupować w kasie chrzanowskiego kina i informacji MOKSiR.

Ceny wejściówek:

I pula – 59 zł
II pula – 69 zł
III pula bilety VIP – 120 zł (w cenie udział w próbie, płyta z podpisem – przekazana przez artystę, możliwość zrobienia zdjęcia pamiątkowego).

Zarówno listopadowemu jak i styczniowemu występowi poznańskiej gwiazdy rapu będzie towarzyszył lokalny akcent – z okazji premiery swojego debiutanckiego albumu wystąpi także chrzanowianin Alias Blekaut.

About Author

Redakcja