KCH24.infoChrzanówFeryjne ceny za basen i „pomysł z komedii Barei”. Kontrowersje w Libiążu

W okresie ferii kryte pływalnie w powiecie chrzanowskim proponują zniżki i dodatkowe atrakcje dla dzieci i młodzieży. Przewidziany rabat w libiąskim Parku Wodnym w swym zamyśle przypomina scenariusz rodem z komedii Bari – zauważa jedna z radnych gminy. Wnioskuje o zmiany.

W okresie ferii dzieci i młodzież mogą skorzystać z krytej pływalni w Libiążu, płacąc 9 zł za 70 minut. Cennik ten obowiązuje od poniedziałku do piątku i mogą z niego skorzystać również osoby z innych gmin. Szkopuł w tym, jak zaznacza w mediach społecznościowych Agnieszka Siuda – Radna Rady Miejskiej w Libiążu, że zniżkowa cena obowiązuje w godzinach od 9:00 do 14:00. Tymczasem największa atrakcja dla najmłodszych, zjeżdżalnia, czynna jest dopiero od godziny 14:30.

Radna oznajmiła, że złożyła do burmistrza Jacka Latki wniosek o to, by promocyjny bilet obowiązywał przez cały dzień. Przewidując jednak, że burmistrz swoją niezgodę uzasadni zbyt małym budżetem gminy, wnioskowała o zmiany godzin promocji, tak, by obejmowały one możliwość skorzystania ze zjeżdżalni. W podaniu Agnieszka Siuda proponuje również rozważnie kwestii darmowych przejazdów do Parku Wodnego w Libiążu dzieci z okolicznych sołectw (Gromiec, Żarki).

W pozostałych pływalniach powiatu chrzanowskiego również przewidziano feryjne promocje. W chrzanowskiej Cabańskiej Fali, od poniedziałku 12 lutego do niedzieli 18 lutego, dzieci będą mogły skorzystać z wodnego toru przeszkód, cena biletu za pierwsze 70 minut wyniesie 6 zł od poniedziałku do piątku.

Jednak najbardziej korzystną ofertę dla dzieci przygotowała Trzebinia. W trzebińskim Aqua Planet dla najmłodszych mieszkańców gminy przewidziano darmowe wstępy na 80 minut w tygodniu w godzinach od 6:00 do 13:00, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej i Karty Trzebińskiej.

(fot. https://parkwodny.libiaz.pl)

About Author

Redakcja