KCH24.infoNa sygnaleZabił człowieka, ukrywał się… pod łóżkiem

Nie wahał się, by pozbawić życia człowieka. Niezwykle groźny przestępca z Francji ukrywał się na terenie powiatu chrzanowskiego.

Skuteczna akcja chrzanowskiej policji. Mundurowi zlokalizowali i zatrzymali groźnego przestępcę, który we Francji zamordował człowieka. Chrzanowscy stróże prawa dowiedzieli się o tym, że poszukiwany czerwoną notą Interpolu Francuz ukrywa się na terenie powiatu chrzanowskiego.

Zobacz również: Niebezpieczny przestępca ścigany przez Interpol zatrzymany w Chrzanowie. Skrzywdził dziecko

Czerwona nota Interpolu, czyli międzynarodowej policji, oznacza poszukiwania przestępców, którzy mają na swoim koncie popełnienie najcięższych przestępstwa jak morderstw, gwałtów ze szczególnym okrucieństwem, przemytu ludzi.

– Z informacji przekazanych przez francuski wymiar sprawiedliwości do przestępstwa doszło pod koniec sierpnia we Francji. Policjanci bardzo szybko wytypowali miejsce, w którym ukrywał się mężczyzna. Jeszcze tego samego dnia doszło do zatrzymania poszukiwanego. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie powiatu chrzanowskiego

– przekazuje st.asp. Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej policji.

Stróże prawa od razu ruszyli do akcji. Gdy policjanci pojawili się pod wytypowanym adresem, 31-latek schował się przed nimi… pod łóżkiem. Nic mu to jednak nie dało – został zatrzymany. Czeka na decyzje w sprawie ekstradycji.

(Fot. Małopolska Policja)

About Author

Redakcja