KCH24.infoPo godzinachRuszyły zapisy na Chechło Run. Dla kogo zniżki w opłacie startowej?

Od pierwszego sierpnia ruszyły zapisy na największą – jak zaznaczają organizatorzy – imprezę biegową w Małopolsce: Chechło Run. To już 10. edycja trzebińskiego biegu, który ma liczną grupę fanów, nie tylko w powiecie chrzanowskim.

Zawodnicy wystartują w niedzielę 17 września. Miejsce zbiórki – jak zwykle – ośrodek wypoczynkowy nad zalewem Chechło w Trzebini. Do wyboru bieg na dystansie 5 lub 10 kilometrów. W przypadku „dziesiątki” zawodnicy powtarzają dwukrotnie pętelkę.

W tym roku przewidziano spore zniżki dla posiadaczy Karty Trzebińskiej. Również uczniowie powiatu chrzanowskiego mogą liczyć na rabat. Za udział w biegu uczestnicy powyżej 16. roku życia zapłacą 55 zł. Ci sami zawodnicy legitymujący się Kartą Trzebińską zapłacą 35 zł. Koszt uczestnictwa najmłodszych – do 16. roku życia oraz wszystkich uczniów powiatu chrzanowskiego (zatem również tych pełnoletnich) to 20 zł, jeżeli zaś dodatkowo uczniowie są w posiadaniu Karty Trzebińskiej – zapłacą już tylko 10 zł. Na imprezę można zgłaszać się do 10 września lub do wyczerpania limitu poprzez wypełnienie elektronicznego formularza. Rok temu wystartowało ponad 350 osób.

Przy okazji przypominamy, że trwają zapisy na ” Libiąski Bieg z Uśmiechem”. Do końca sierpnia obowiązuje niższa kwota wpisowego. Impreza odbędzie się 1 października. Szczegóły w artykule na naszym portalu:

(fot. www.Trzebinia.pl)

About Author

Redakcja