KCH24.infoPo godzinachMłodzi naukowcy po raz kolejny popiszą się wiedzą. Jubileuszowa edycja odczytów!

Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na XV edycję popularnonaukowej imprezy – Odczyty Młodych Naukowców! To wydarzenie, będzie doskonałą okazją do zapoznania się z fascynującymi osiągnięciami młodych badaczy.

Podczas tej wyjątkowej imprezy młodzi studenci Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci zaprezentują efekty swojej pasjonującej pracy naukowej, prezentując wyniki swoich ubiegłorocznych prac dyplomowych w formie krótkich, inspirujących prelekcji. Będzie to znakomita okazja, by przyjrzeć się z bliska tematom, które absorbują młodych naukowców oraz dowiedzieć się czegoś nowego i fascynującego.

W tegorocznym programie przewidziane są prelekcje tak różnorodne, jak: „Jak na przestrzeni lat zmieniało się leczenie psychiatryczne” autorstwa Karoliny Bigaj, „Meteoryt kontra dinozaury 1:0” opowiadane przez Antka Fiszera, „Jadwiga Andegaweńska — król o dobrym sercu” przedstawiona przez Filipa Kaima oraz „Kampania Wschodnia podczas II wojny światowej” przygotowana przez Filipa Wawrzyniaka. Te tematy z pewnością dostarczą niezwykłych spostrzeżeń i ciekawostek, które będą inspiracją dla wszystkich obecnych.

Jest to wyjątkowa okazja, aby wspólnie celebrować osiągnięcia młodych umysłów i uhonorować ich zaangażowanie oraz pasję do nauki. Otwarte dla wszystkich zainteresowanych, wydarzenie jest doskonałą sposobnością, by wsłuchać się w głos przyszłych naukowców i być częścią inspirującej społeczności.

Wstęp na XV Odczyty Młodych Naukowców jest wolny, więc warto skorzystać z tej niepowtarzalnej szansy na poszerzenie własnej wiedzy i doświadczenie fascynującego świata nauki. Dołączcie do nas w tym wyjątkowym dniu, aby wspólnie celebrować osiągnięcia młodych naukowców i cieszyć się z pasjonującej wymiany wiedzy!

Wydarzenie odbędzie się 23 marca w Dworze Zieleniewskich w Trzebini, ul. Piłsudskiego 47 a, o godzinie 11:00. Wstęp wolny.

(Fot. Facebook.com/uniwersytetdladzieci)

About Author

Redakcja