KCH24.infoPo godzinachZnamy wykonawców na Dni Trzebini. Piękni i Młodzi, Gorole, Video, hity Queenu i Lady Pank

Tradycyjne święto miasta zostało w tym roku zaplanowane na trzy dni: od piątku 21 do niedzieli 23 czerwca. Program obfituje w muzyczne atrakcje, a organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Świętowanie w Trzebini rozpocznie się w piątek wieczorem od prezentacji „Największych polskich Przebojów” w wykonaniu Artystów Teatru Rozrywki w Chorzowie. Tuż po nich na scenie wystąpi Golden Hit’s Of Queen & Her Majesty Orchestra z hitami grupy Queen (wokal wiodący Kamil Franczak, chórek: Kamil Baron, 15 osobowa orkiestra).

Jak informuje Urząd Miasta w Trzebini, w sobotę przygotowano coś dla całych rodzin. Muzyczne popołudnie przy ul. Ochronkowej rozpocznie się od wystepów dzieci i młodzieży. Wieczorem usłyszymy zespół Gorole. Tradycyjnie już w sobotę nie zabraknie też disco polo – późnym wieczorem władze miasta zapraszają na występ „Pięknych i Młodych” z Magdaleną Narożną na czele. A po koncercie planowane jest disco pod gwiazdami.

Atrakcji nie zabraknie także w niedzielę. Popołudnie rozpocznie się od koncertu młodego wokalisty Oskara Cymsa, który był m.in. uczestnikiem popularnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na finał zagra zespół Video, a supportem ma być formacja „Tacy sami”, wykonująca covery legendarnego Lady Pank.

Trzebinia jest pierwszą gminą w naszym powiecie, która ujawniła tegoroczną formułę dni miasta.

(Fot. Zespół „Piękni i Młodzi”, źródło: Facebook.com/piekniimlodziofficial)

About Author

Redakcja