KCH24.infoAlwerniaSensacja XXI wieku – Bogusław Wołoszański w Alwerni

Nie brakuje ostatnio ciekawych spotkań w w powiecie. Tym razem będzie okazja, by spędzić czas w towarzystwie Bogusława Wołoszańskiego. Znany dziennikarz i popularyzator historii, a od 15 października poseł, odwiedzi Alwernię 18 listopada.

Zaledwie kilka dni temu w Chrzanowie odbyło się spotkania z Henrykiem Gołębiewskim. Trwają oczekiwania na wizytę Ewy Wachowicz, o czym już Was informowaliśmy. I to nie koniec zapowiedzi znanych osobistości w powiecie. Dzień po byłje Miss Polski, 18 listopada, Alwernię odwiedzi Bogusław Wołoszański.

Dziennikarz, popularyzator historii, prawnik, autor wielu książek, a do tego świeżo zaprzysiężony poseł na Sejm RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Rozgłos zdobył dzięki swojemu flagowemu programowi „Sensacje XX wieku”, który w 2000 roku w plebiscycie czytelników „Polityki” uznano za najlepszy program Telewizji Polskiej w XX wieku.

Spotkanie z Bogusławem Wołoszańskim odbędzie się dzięki staraniom Stowarzyszenie dla Edukacji MOST z Kwaczały oraz Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Alwerni.

Organizatorzy informują o konieczności wcześniejszego odbioru bezpłatnych wejściówek z biblioteki, a wydarzenie odbędzie się w Urzędzie Miejskim Alwerni, w sali nr 5, o godz. 14:00.

( fot. profil Bogusław Wołoszański na Facebooku)

About Author

Redakcja