KCH24.infoChrzanówPo winyle i książki na niedzielny kiermasz. Będzie można znaleźć białego kruka

To prawdziwa gratka dla miłośników zapachu sczytanych książek i nostalgicznych trzasków starych płyt winylowych w tle klasyków muzyki… w listopadzie i grudniu mieszkańcy Chrzanowa i powiatu będą mieli niepowtarzalną okazję odkrycia prawdziwego skarbu w miejskiej bibliotece.

19 listopada i 17 grudnia odbędą się bowiem kiermasze książek i płyt winylowych, które zapewnią wielką rozrywkę i atrakcje dla miłośników literatury i muzyki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie od lat angażuje się w promowanie czytelnictwa i kulturalnego rozwoju społeczności lokalnej. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami i mieszkańcami, biblioteka regularnie organizuje ciekawe wydarzenia, które spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem.

Kiermasz książek i płyt winylowych to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń. Podczas imprezy biblioteka stanie się miejscem spotkań dla pasjonatów książek i muzyki, tworząc atmosferę wymiany wiedzy i doświadczeń. W bogatej ofercie można znaleźć książki różnych gatunków, od powieści kryminalnych i literatury obyczajowej po literaturę faktu i beletrystykę dla dzieci. Kiermasz ma na celu przyciągnięcie jak najszerszego grona odbiorców, dlatego oferta jest bardzo różnorodna i dostosowana do różnych zainteresowań czytelniczych.

Nie można również zapomnieć o miłośnikach muzyki, którzy znajdą na kiermaszu szeroki wybór płyt winylowych. Starsze utwory oraz nowości muzyczne, od rocka po jazz i klasykę, będą czekać na nowych właścicieli. Płytoteki winylowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością, a kiermasze są niezwykłą okazją do poszerzenia swojej kolekcji i odkrywania niezwykłych dzieł.

– Jeśli jesteście zapalonymi kolekcjonerami książek lub płyt winylowych, to te dni są dla Was! Przygotujcie swoje skarby i przybywajcie z nimi, gotowi do wymiany, sprzedaży lub podzielenia się nimi z innymi pasjonatami. To nie tylko okazja do poszerzenia Waszych kolekcji, ale również do nawiązania nowych przyjaźni i wymiany wiedzy

– zachęcają chrzanowscy bibliotekarze i podkreślają, że wszystkie wolne stoiska zostały zarezerwowane.

Najbliższy kiermasz już w tę niedzielę – 19 listopada w godz. od 9:00 do 15:00.

About Author

Redakcja