KCH24.infoChrzanówBędą stare książki i winyle. Chrzanowska MBP zaprasza na kiermasz

To kolejna gratka dla miłośników zapachu sczytanych książek i nostalgicznych trzasków starych płyt winylowych. W najbliższą niedzielę podczas kiermaszu mieszkańcy Chrzanowa i okolic będą mieli szansę zdobyć prawdziwe skarby w klimacie retro.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie od lat angażuje się w promowanie czytelnictwa i kulturalnego rozwoju społeczności lokalnej. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami i mieszkańcami, organizowane przez nią wydarzenia spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem.

Kiermasz książek i płyt winylowych to jedna z najbardziej wyczekiwanych akcji. W bogatej ofercie można znaleźć książki różnych gatunków, od powieści kryminalnych i literatury obyczajowej po literaturę faktu i beletrystykę dla dzieci. Kiermasz ma na celu przyciągnięcie jak najszerszego grona odbiorców, dlatego oferta jest bardzo różnorodna i dostosowana do różnych zainteresowań czytelniczych.

Jednak kiermasz to nie tylko książki. Także miłośnicy muzyki znajdą tam szeroki wybór płyt winylowych. Starsze utwory oraz nowości muzyczne, od rocka po jazz i klasykę, będą czekać na nowych właścicieli. Płytoteki winylowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością, a wyprzedaże i wymiany płyt są niezwykłą okazją do poszerzenia kolekcji i odkrywania niezwykłych dzieł.

– Jeśli jesteście zapalonymi kolekcjonerami książek lub płyt winylowych, to te dni są dla Was! Przygotujcie swoje skarby i przybywajcie z nimi, gotowi do wymiany, sprzedaży lub podzielenia się nimi z innymi pasjonatami. To nie tylko okazja do poszerzenia Waszych kolekcji, ale również do nawiązania nowych przyjaźni i wymiany wiedzy – zachęcają chrzanowscy bibliotekarze i podkreślają, że wszystkie wolne stoiska zostały zarezerwowane.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, a stoiska czkać będą na odwiedzających od godz. 9:00 do 15:00.

Fot. Freepik

About Author

Redakcja