KCH24.infoChrzanówBez zwierząt, ale z Minionkami i Elsą z Krainy Lodu. Cyrk „Astoria” w Chrzanowie

W najbliższy wtorek w Chrzanowie pojawi się namiot cyrkowy. Swój nowy program zaprezentuje cyrk „Astoria”. Jak podkreślają organizatorzy, w pokazie nie biorą udziału zwierzęta.

W nowym programie cyrkowym występują artyści, którzy swoje umiejętności prezentowali niemal na całym świecie. W Chrzanowie zaprezentowany zostanie program pt. „Kosmos”, a w nim między innymi: jedyna w Polsce brawurowa ekwilibrystyka na wałkach, gimnastyka w kole ze szczyptą magii – Elsa z Krainy Lodu, clown na szczudłach, człowiek guma w nowoczesnym wydaniu, akrobatyczne hula-hop w hiszpańskim stylu, ewolucje na linie pionowej oraz na trapezie, pokaz magii, żonglerka obręczami i duet clownów. A to nie koniec atrakcji.

– Zapraszamy na ponad 90 minut zabawy dla całej rodziny!

– zachęcają organizatorzy. Namiot cyrkowy ma rozbić się w Chrzanowie przy ul. Partyzantów we wtorek 19 września. Pokaz startuje o godz. 17:00. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej Cyrku „Astoria”.

Czytelnicy portalu KCH24.info w mijającym tygodniu mogli zdobyć wejściówki na ten cyrkowy pokaz. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku, by nie przegapić kolejnego konkursu.

(Fot. Cyrk „Astoria”)

/Materiał partnerski/

About Author

Redakcja