KCH24.infoChrzanówChrzanowianie są 10 na 10! Scyzoryki nie dały rady Lokomotywie

Dziesiąty mecz tej kolejki i dziesiąte zwycięstwo MTS-u! Chrzanowscy szczypiorniści nie zwalniają tempa i pewnie kroczą do awansu do ligi centralnej. Tym razem zawodnicy Unimetalu Recycling MTS Chrzanów na wyjeździe pokonali rywali z SMS ZPRP II Kielce.

„Chrzanowska Lokomotywa chce podtrzymać zwycięską passę i wygrać 10 spotkanie z rzędu, aby przerwę między rundami pewnie spędzić na fotelu lidera. Atutem chrzanowian na pewno jest znakomita defensywa na czele z Marcinem Skoczylasem. Dokładając do tego znakomitą grę naszych bramkarzy i perfekcyjnie wyprowadzane kontry przez Marcina Górkowskiego oraz 329 rzuconych w 9 meczach bramek przez ofensywnych chrzanowskich zawodników szykuje nam się ciekawy mecz w kieleckiej hali.

– tak sobotnie spotkanie z kielczanami zapowiadali działacze Unimetal Recycling MTS Chrzanów.

Zdobycze punktowe rozpoczęli chrzanowianie. Gospodarze jednak nie zamierzali łatwo sprzedać skóry. Po 5 minutach gry prowadzili 3-2. Nasi szczypiorniści jednak się tym za bardzo nie przejęli i po kolejnych pięciu minutach prowadzili już 8-3. Nie zamierzali jednak zwalniać tempa… po 16 minutach meczu było już 11-6 dla MTS.

Pierwsza połowa zakończyła się miażdżącym prowadzeniem gości z Małopolski 20-10!

Po zmianie stron obraz meczu nie zmienił się zasadniczo. po 42 minutach spotkania chrzanowianie prowadzili 28-14. Ostatecznie MTS wygrał w Kielcach 44-24, rzecz jasna zachowując fotel lidera tabeli I ligi piłki ręcznej grupy D. W nowy rok wejdzie z kompletem punktów.

(Fot. Facebook.com/mtschrzanow97)

About Author

Redakcja