KCH24.infoAlwerniaCztery lokalne nazwiska na liście Trzeciej Drogi [CAŁA LISTA]

Czworo reprezentantów powiatu chrzanowskiego: kobieta i trzech mężczyzn znalazło się na liście wyborczej Trzeciej Drogi, czyli koalicji Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego w naszym okręgu wyborczym.

Konkretnych nazwisk na liście wyborczej nie ujawnił wizytujący niedawno Chrzanów Szymon Hołownia, poznaliśmy je dopiero po zarejestrowaniu przez Państwową Komisję Wyborczą. „Pewniakiem” na jedynkę był krakowski adwokat Paweł Śliz, tajemnicą nie był również start byłego burmistrza Myślenic Macieja Ostrowskiego z drugiej pozycji.

Zobacz: Hołownia w Chrzanowie o obronności, górnictwie i starostwach

Najwyżej umiejscowiona kandydatka z powiatu chrzanowskiego startuje z numerem 6. Jest nią Genowefa Brandys z Olszyn, prezeska Fundacji Viribus Unitis – Środowiskowego Domu Samopomocy w Babicach. Tuż za nią, na siódmym miejscu, kolejny kandydat z powiatu, tym razem jest nim mieszkaniec Chrzanowa Przemysław Pstrusiński (Polska 2050). Obecnie zasiada on w radach nadzorczych SIM Zagłębie oraz Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej. Z numerem trzynaście wystartuje Sławomir Kurnik (Polska 2050), wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni. Koalicyjną listę na 16. pozycji zamyka chrzanowianin Jarosław Babiec, szef powiatowych struktur PSL oraz prezes trzebińskiego Miejskiego Zarządu Nieruchomości.

Cała lista kandydatów Trzeciej Drogi w naszym okręgu:

 1. Paweł Śliz
 2. Maciej Ostrowski
 3. Monika Szymeczko
 4. Konrad Turchan
 5. Marek Gajowy
 6. Genowefa Brandys
 7. Przemysław Pstrusiński
 8. Rafał Then
 9. Bożena Góra
 10. Maciej Klima
 11. Zbigniew Bylica
 12. Maria Wądrzyk
 13. Sławomir Kurnik
 14. Dorota Kusak
 15. Małgorzata Gerlach-Sewioło
 16. Jarosław Babiec

Zobacz również:

Śledź na bieżąco kampanię wyborczą w naszym powiecie – czytaj KCH24.info i obserwuj nas na Facebooku!

(Fot. Facebook.com/PL2050)

About Author

Redakcja