KCH24.infoChrzanówPiknik Organizacji Pozarządowych tym razem w Chrzanowie. Lista wystawców wciąż otwarta

Już niebawem, 4 czerwca w Chrzanowie, odbędzie się druga edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych. Podobnie, jak w ubiegłym roku, atrakcji nie zabraknie.

Poza prezentacjami NGO-sów, będzie można posłuchać muzyki na żywo oraz wziąć udział w zabawach i warsztatach. W tym roku impreza odbędzie się na Placu 1000-lecia w Chrzanowie. Start o godzinie 13:00. Zakończenie planowane jest na godzinę 19:00. Do udziału zapraszają organizatorzy: Starosta Chrzanowski, Burmistrz Miasta Chrzanowa oraz Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Kiedy w ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy to wydarzenie okazało się ono być strzałem w dziesiątkę. Kilka tysięcy uczestników, kilkadziesiąt prezentujących się organizacji pozarządowych, koncerty i wiele atrakcji dla całych rodzin. Spotkajmy się 4 czerwca na Placu 1000-lecia w Chrzanowie!

– mówi Bartłomiej Gębala, wicestarosta powiatu chrzanowskiego.

Uwaga! Wszystkie organizacje chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu formularz zgłoszenia znajdą na stronie powiatu chrzanowskiego. Akces można zgłaszać do 29. 05. 2023 r.

Program Pikniku:
13:00 – Rozpoczęcie
13:00-16:00 – Prezentacje NGO-sów
16:00 – Koncert Zespołu CREDO
17:30 – Koncert LIMBOSKI

Bezpłatne atrakcje dla dzieci:

  • animacje dla dzieci
  • tańce i zabawy integracyjne
  • malowanie twarzy
  • mega gry
  • wizyta maskotek

(red.)
Fot. powiat-chrzanowski.pl

About Author

Redakcja