KCH24.infoChrzanówNa sobotnich eko-targach mnóstwo atrakcji. Będzie można zasiąść za kierownicą śmieciarki

Po raz trzeci na deptaku za chrzanowskim MOKSiR-em organizowane są plenerowe eko-targi. Na stoiskach wystawców czeka wiele atrakcji, które łączy jedno hasło: ekologia.

Tegorocznym motywem przewodnim eko-imprezy organizowanej przez Unimetal Recycling jest hasło „Ratujmy pszczoły”. Jednak poszerzanie wiedzy o ochronie pożytecznych owadów to nie jedyny cel wydarzenia:

-Ideą imprezy jest możliwość poznania Was z lokalnie działającymi firmami, które realizują produkty i usługi w zgodzie z naturą

– piszą organizatorzy sobotniego wydarzenia, wśród wystawców wymieniając kilkanaście lokalnych firm i instytucji. Każda na swoim stanowisku przygotowała atrakcje dla odwiedzających. Mają być pokazy, zajęcia sportowe, rozstrzygnięcia konkursów czy zbiórka elektroodpadów. Dużą frajdą dla najmłodszych może być możliwość poczucia się jak kierowca śmieciarki.

– W powiecie chrzanowskim odpady odbieramy najnowocześniejszym dostępnym na rynku sprzętem. Możliwości jednego z takich pojazdów zademonstrujemy wszystkim chętnym w trakcie Eko-Targów. Na nasze stoisko zapraszamy szczególnie najmłodszych, dla których to zawsze olbrzymia atrakcja

– zachęca Karol Jakubowski, dyrektor operacyjny firmy MIKI, która na co dzień dba o ekologię w Chrzanowie, Trzebini, Libiążu i Babicach.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 20 maja w godz. 10:00-15:00 na pasażu za chrzanowskim domem kultury. Pełen program III Chrzanowskich Eko-Targów prezentowany jest w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Organizatorem targów jest funkcjonująca w trzebińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej znana firma Unimetal Recycling oraz jej fundacja. Wydarzenie współorganizuje MOKSiR w Chrzanowie.

(Red.)

About Author

Redakcja