KCH24.infoChrzanówMasz „Pociąg do biegania”? Im szybciej, tym taniej!

Ruszyły zapisy do chrzanowskiego biegu ulicznego „Pociąg do biegania”. Szósta edycja imprezy odbędzie się 19 maja. Do końca marca niższa kwota wpisowego.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, edycja chrzanowskiego biegu ulicznego wzbogacona będzie o Runmageddon Kids, bieg z przeszkodami dla najmłodszych. Na wniosek uczestników ma on zostać przygotowany w rozszerzonej formule. Poza tym, jak zapowiadają organizatorzy, na specjalne niespodzianki mogą liczyć zwolennicy nordic walking. Zapisy w tej konkurencji ruszą już niebawem.

Bieg ulicami Chrzanowa tradycyjnie odbędzie się w dwóch kategoriach. Jedna pętla dla biegaczy na dystansie 5 km oraz dwie dla tych, którzy zdecydują się przebiegnąć 10 km. Zawodnicy wyruszą o godz. 15:00.

Do 31 marca można skorzystać z niższej kwoty wpisowego. W wersji podstawowej wynosi ona 60 zł, natomiast za pakiet z koszulką trzeba będzie zapłacić 90 zł. Zapisywać można się do 28 kwietnia przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.datasport.pl.

(fot.https://www.facebook.com/PociagDoBiegania)

About Author

Redakcja