KCH24.infoChrzanów„Nasza” inwestycja wśród najlepszych w Małopolsce

Za nami tegoroczna gala laureatów konkursu „Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce” organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Podczas uroczystości nagrodzono najlepsze regionalne inicjatywy w roku 2023. Wśród laureatów znalazła się kolejowa inwestycja realizowana na terenie powiatu chrzanowskiego.

– Serdecznie Państwu gratuluję tak imponujących inicjatyw! Przyznane dzisiaj wyróżnienie nie tylko jest wyrazem wdzięczności, ale przede wszystkim może stać się inspiracją dla nas wszystkich. Chciejmy korzystać z takich właśnie dobrych praktyk, wykorzystując nasze mocne strony i drzemiący w nas potencjał do twórczego rozwoju Małopolski we wszystkich wymiarach!

– mówił podczas gali konkursu „Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce” wicewojewoda małopolski Ryszard Śmiałek.

Wśród wyróżnionych przedsięwzięć znalazły się m.in. Krakowski Park Technologiczny, budowa linii tramwajowej na Górkę Narodową w Krakowie, Letni Park Wodny w Tarnowie-Mościcach, Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF CAMERA oraz – co najbardziej cieszy – modernizacja linii kolejowej Trzebinia-Oświęcim-Czechowice-Dziedzice.

W konkursie wyróżniane są Lokomotywy Rozwoju Małopolski – najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, inwestycje infrastrukturalne oraz firmy dynamicznie inwestujące w Małopolsce, wykorzystujące nowe technologie i stwarzające nowe miejsca pracy.

About Author

Redakcja