KCH24.infoChrzanówNitras i Nowacka w Chrzanowie zaapelują o „przypilnowanie wyborów”

Zapowiada się mocno polityczna środa w powiecie chrzanowskim. Przed popołudniowym spotkaniem z Szymonem Hołownią zaplanowana jest również konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej, a na niej mają pojawić się znani ogólnopolscy politycy.

Choć wakacje jeszcze trwają, politycy już od kilkunastu dni przypominają nam o wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października. Jak informowaliśmy w poniedziałek, w środowe popołudnie z mieszkańcami spotka się Szymon Hołownia, lider Polski 2050.

Zobacz: Hołownia przyjedzie do Chrzanowa. Otwarte spotkanie na zielonym skwerze

Przed spotkaniem z kandydatami Trzeciej Drogi, konferencję prasową w stolicy powiatu zapowiedziała Koalicja Obywatelska. O „przypilnowaniu wyborów” mają mówić znani ogólnopolscy parlamentarzyści: posłanka Barbara Nowacka oraz poseł Sławomir Nitras. Towarzyszyć im będą m.in. szef regionalnych struktur Platformy Aleksander Miszalski, posłanka Dorota Niedziela i poseł Marek Sowa oraz walczący o poselski mandat wicestarosta powiatu chrzanowskiego Bartłomiej Gębala.

– Dla demokracji nie ma nic ważniejszego niż wolne i uczciwe wybory. Potrzebujemy ludzi zaangażowanych, którym nie jest to obojętne. Przypilnujesz z nami wyborów? Dla Polski i naszej wspólnej przyszłości!

– zachęca Gębala, który oficjalnie ogłosił swój start w wyborach w ostatnią sobotę.

W spotkaniu, które rozpocznie się w chrzanowskim parku w środę o godz. 12:30, mają wziąć udział również inni kandydaci Koalicji Obywatelskiej startujący w okręgu nr 12, do którego należy nasz powiat.

Zobacz również: Znamy nazwiska kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Zobacz kto startuje [LISTA]

Śledź na bieżąco kampanię wyborczą w naszym powiecie. Obserwuj nas na Facebooku!

About Author

Redakcja