KCH24.infoChrzanówPo kolejne zwycięstwo. Przed nami mecz kolejki

W sobotę kolejne rozgrywki I ligi grupy D piłki ręcznej. Na chrzanowskim parkiecie zmierzą się szczypiorniści lidera MTS Chrzanów oraz trzeci w tabeli zawodnicy z Zawiercia.

Sytuacja chrzanowskich szczypiornistów jest wręcz doskonała. Po ośmiu spotkaniach Unimetal Recycling MTS Chrzanów z kompletem punktów (24) zajmuje fotel lidera tabeli I ligi piłki ręcznej grupy D. Drugi AZS AGH Kraków (mający jeden zaległy mecz) ma na swoim koncie 18 punktów.

Przed naszymi zawodnikami kolejna poważna próba. W sobotę 25 listopada bowiem zmierzą się z trzecią drużyną w tabeli – KS Viret CMC Zawiercie. Rywale prezentują się nie mniej imponująco, co chrzanowianie – wygrali pięć z siedmiu rozegranych w tym sezonie spotkań ligowych.

Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 w chrzanowskiej hali, przy ul. Kusocińskiego. Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla kibiców szereg atrakcji, m.in. strefę MAŁEGO KIBICA, strefę gastronomiczną oraz konkursy z nagrodami.

Warto wspierać naszych z trybun i na własne oczy zobaczyć, jak chrzanowscy szczypiorniści odnoszą kolejne zwycięstwa w sezonie.

About Author

Redakcja