KCH24.infoChrzanówUloterapia, samoobrona Aikido, lepienie garnków. Ruszają „Kulturalne wakacje w mieście”

„Kulturalne wakacje w mieście” to chrzanowski program adresowany do najmłodszych, którego głównym celem jest atrakcyjne, ale też efektywne zagospodarowanie wolnego czasu. Oferta na czerwiec i lipiec niezwykle bogata.

Cykl zajęć wakacyjnych rusza już 24 czerwca, będą one odbywały się w chrzanowskiej bibliotece i jej filiach, w MOKSiR-ze oraz w muzeum. Zapisów można dokonywać mailowo lub telefonicznie we wszystkich tych instytucjach.

Grafik zajęć na czerwiec i lipiec obfituje w masę atrakcji. Wśród nich różnego rodzaju zajęcia plastyczne: odlewy gipsowe, kaligrafia, ozdoby w stylu hawajskim, torby ekologiczne; poza tym warsztaty obrony AIKIDO, zajęcia plenerowe: na luszowickim Łowisku, w Czułej Stodole w Płazie, w ramach uloterapii, i przy współpracy ze strażakami z OSP Płaza. O atrakcyjną edukację historyczne zadba oczywiście chrzanowskie muzeum, a w nim m.in. zajęcia historyczno – plastyczne i gra muzealna.

W ramach programu odbędzie się również kilka wycieczek, które pozwolą m.in. zwiedzić Park Miniatur, malownicze dolinki, ale również kino sferyczne. Wyjazdy będą odbywać się odpłatnie, ale ich cena niewątpliwie jest konkurencyjna wobec indywidualnie zaplanowanych wypadów.

Zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Liczba miejsc ograniczona, dlatego warto nie zwlekać z zapisaniem się.

Link do pełnego programu zajęć oraz dane kontaktowe znajdziecie tutaj.

About Author

Redakcja