KCH24.infoChrzanówZmierzą swe siły w Królewskiej Grze

W tę grę można grać niemal w każdym wieku. A gra się w nią… od wieków! Również w naszym regionie. Trwa turniej szachowy Grand Prix in Chrzanow 2024 – w sobotę kolejne zawody.

W najbliższą sobotę, 13 lipca, wszyscy miłośnicy szachów mogą wziąć udział w prestiżowym turnieju szachowym Grand Prix in Chrzanow 2024, który odbędzie się w Kawiarni Botanika przy ulicy Świętokrzyskiej 4 w Chrzanowie. To doskonała okazja dla mieszkańców regionu do zmierzenia się w pojedynkach Królewskiej Gry.

Organizatorzy informują, że udział w turnieju jest bezpłatny, a nagrody zostaną przyznane w kilku kategoriach wiekowych – od najmłodszych (do 8 lat) po seniorów. Całe przedsięwzięcie mogło powstać dzięki wsparciu finansowemu z województwa oraz ministerstwa sportu.

Głównym celem zawodów jest popularyzacja szachów wśród lokalnej społeczności oraz przygotowanie uczestników do udziału w Mistrzostwach Polski w szachach błyskawicznych.

Aby zgłosić swój udział, należy postępować zgodnie z warunkami uczestnictwa podanymi na stronie internetowej www.chinch.pl. Terminowe zgłoszenie (najpóźniej 24 godziny przed turniejem) można dokonać poprzez formularz online na www.chessarbiter.com, drogą mailową pod adresem chessinchrzanow@wp.pl (w mailu należy podać swoje dane osobowe, kategorię szachową oraz nazwę placówki lub skład drużyny rodzinnej), lub poprzez wysłanie sms-a na numer telefonu 606704871.

Ważne jest, aby dzieci uczestniczyły w zawodach pod opieką i zgodą opiekunów.

(fot. chinch.pl)

About Author

Redakcja