KCH24.infoPo godzinachPoszukują miejsc przyjaznych rowerzystom. Znacie takie w naszym powiecie?

Sezon rowerowy w pełni. Coraz więcej osób, Małopolan jak i turystów, wybiera ten środek transportu, by zwiedzać urokliwe tereny również powiatu chrzanowskiego. Dlatego tak ważne jest zachęcenie ich, do zatrzymywania się w sprawdzonych miejscach.

Jeśli posiadasz obiekt z udogodnieniami dla rowerzystów, które umożliwiają im bezpieczne przechowanie roweru, dokonanie drobnych napraw oraz odpoczynek, to idealna okazja, aby zgłosić się do konkursu o tytuł Miejsca Przyjaznego Rowerzystom ogłoszonego przez Województwo Małopolskie.

Otrzymanie certyfikatu MPR to nie tylko prestiż, ale także szansa na pozyskanie dodatkowych klientów i zyskanie przewagi konkurencyjnej. Dzięki promocji na dedykowanej stronie internetowej poświęconej turystyce w Małopolsce, obecności w mediach społecznościowych, mapach rowerowych wydawanych przez województwo oraz innych materiałach promocyjnych dotyczących tras VeloMałopolska, Twoje miejsce stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne dla miłośników dwóch kółek.

Certyfikat MPR pozwoli Ci także wyróżnić się w działaniach marketingowych poprzez umieszczenie logo Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na swoim obiekcie, stronie internetowej, mediach społecznościowych czy ulotkach.

W Małopolsce już działa ponad 200 obiektów posiadających status Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Dołącz do nich i zwiększ swoją widoczność oraz atrakcyjność!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można skontaktować się z Urzędem Marszałkowskim pod specjalnym adresem e-mail: mpr@umwm.malopolska.pl. Więcej informacji znajduje się także na stronie narowery.visitmalopolska.pl.

(Fot. pixabay.com)

About Author

Redakcja