KCH24.infoRegionSebastian Mlak z kawą, pączkami i uśmiechem podbija serca mieszkańców

Chrzanów, Trzebinia, Libiąż i Alwernia – to właśnie te cztery miejscowości stały się wczoraj centrum wyborczej kampanii kandydata do Sejmu RP, Sebastiana Mlaka. Tym, co wyróżniało tę akcję, była ciepła kawa, pyszne pączki i bezpośredni kontakt z mieszkańcami.

Już od wczesnych godzin porannych, mieszkańcy Chrzanowa mogli zauważyć kolorowe stoisko Sebastiana, pełne energii i pozytywnych emocji. Tuż obok, rozstawione były stoły z kawą i pączkami, które szybko stały się prawdziwym hitem dnia. Uśmiech na twarzy kandydata i ciepłe przyjęcie ludzi dowodziło, jak ważny jest dla niego bezpośredni kontakt z wyborcami.

Po Chrzanowie przyszedł czas na Trzebinię, Libiąż oraz Alwernię. Tutaj akcja powtórzyła swój sukces. Przechodnie z zainteresowaniem przyglądali się ulotkom i programowi wyborczemu Mlaka, przy okazji wymieniając się z nim kilkoma zdaniami. Wielu podkreślało, że takie działania pozwalają lepiej poznać kandydata i dowiedzieć się, jakie ma plany na przyszłość. W Libiążu wspólnie z Kandydatem do Sejmu stał były Poseł Tadeusz Arkit.

Oprócz tradycyjnego rozdawania ulotek i zachęcania do rozmów przy kawie, Sebastian Mlak postanowił odwiedzić lokalnych przedsiębiorców. Było to dla niego ważne, aby zrozumieć potrzeby i wyzwania, z którymi borykają się lokalne firmy. Wielu przedsiębiorców z entuzjazmem podchodziło do pomysłu współpracy z kandydatem i dzieliło się swoimi doświadczeniami oraz oczekiwaniami.

W ciągu całego dnia, działania Sebastiana Mlaka świadczyły o tym, jak wiele znaczy dla niego społeczność lokalna i jak bardzo jest zaangażowany w sprawy regionu. Bezpośredni kontakt, otwartość na rozmowy i chęć wsłuchiwania się w głos mieszkańców to cechy, które z pewnością przysporzą mu wielu zwolenników na drodze do Sejmu RP. 

(Tekst sponsorowany)

Materiał sfinansowany z: KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

About Author

Redakcja