KCH24.infoPo godzinachBędzie balowo, holi – kolorowo, sportowo. Szaleństwo piknikowe w gminie Trzebinia

Aż trzy sołeckie pikniki odbędą się w gminie Trzebinia, w tym jeden jubileuszowy, więc przygotowany z prawdziwą pompą. Będzie bal, turnieje sportowe, warsztaty i moc innych atrakcji, na które zapraszają: Bolęcin, Myślachowice i Płoki

Piknikowe szaleństwo rozpocznie się 28 czerwca w Bolęcinie, pod hasłem „Bolęciński bal”. Organizatorzy zapraszają na zabawę z zespołem Tango Luz, sugerując, że stroje adekwatne do hasła wywoławczego imprezy, mile widziane. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: dmuchaniec, popcorn, warsztaty niespodzianki w tzw. „strefie dziecka”, która będzie aktywna od 18:00 do 20:00. Bolęciński bal również rozpocznie się o 18:00 i potrwa do 2:00 w nocy. Wszystkie te atrakcje czekają na placu Nawsie.

Z kolei XX Jubileuszowy Piknik Myślachowicki odbędzie się w sobotę, 29 czerwca już od samego rana. Między 9:00 a 13:00 czynny będzie punkt mammografii oraz badania gęstości kości. W tych też godzinach odbędzie się Turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Trzebinia Jarosława Okoczuka. Pozostałe atrakcje od godz. 16:00, a wśród nich warsztaty ceramiczne, wyplatania wianków, występy artystyczne i kolejny mecz, tym razem będzie to Turniej Piłkarzyków o Puchar Sołtysa Myślachowic Jacka Wocha. O 20:00 rozpocznie się wielki finał, zatem Holi – święto kolorów oraz zabawa taneczna przy zespole Duet Soprano, która potrwa do 24:00. Dodatkowe atrakcje: mini zoo, strzelanie z łuku, wystawy, animacje, dmuchańce, foto budki i oczywiście „babcine przysmaki” Koła Gospodyń Wiejskich. Myślachowice zapraszają na teren rekreacyjno – sportowy przy ul. Parkowej.

Również Piknik Sołecki w Płokach będzie miał charakter sportowo – taneczny. O 16:00 rozpocznie się mecz towarzyski mieszkańców Płok i wszelkie atrakcje dla najmłodszych: gry, zabawy animacyjne, dmuchaniec. Do dzieci skierowany będzie również pokaz udzielania pierwszej pomocy. Nie może oczywiście w piknikowym zestawie zabraknąć zabawy tanecznej, zatem z DJ Andrzejem można będzie pobawić się od 19:00 do 23:00. Wszystko to w Ogródku Jordanowskim w Płokach.

Pełny program imprez TUTAJ.

(fot. Pixabay)

About Author

Redakcja