KCH24.infoPolecamyObstaw wynik, wygraj pizzę. La Playa zaprasza do wspólnego kibicowania

To wyjątkowa strefa kibica w naszym powiecie. Codziennie mecze Euro 2024 przed dużymi ekranami w restauracji La Playa Resort & Camp w Trzebini śledzą dziesiątki kibiców. W najbliższych dniach zapowiada się prawdziwa piłkarska uczta!

W Strefie Kibica La Playa nad malowniczym Balatonem w Trzebini można nie tylko dobrze zjeść i wypić swój ulubiony napój z oferty baru, ale przede wszystkim, wspólnie przeżywać piłkarskie emocje.

Już w czwartek mecz, który mógłby być finałowym starciem tegorocznego Euro. Aktualni Mistrzowie Europy – Włosi powalczą z Hiszpanią o pierwsze miejsce w grupie B. Z okazji tej „piłkarskiej uczty”, La Playa proponuje prawdziwą ucztę z darmową pizzą dla osób, które poprawnie wskażą wynik pojedynku dwóch piłkarskich potęg. Szczegóły zabawy oraz możliwość wytypowania wyniku na profilu facebookowym La Playa. Mecz w czwartek o godz. 21:00.

Jednak największe emocje czekają kibiców w piątek, kiedy to reprezentacja Polski zmierzy się z Austriakami. Mecz „o wszystko” zaplanowany jest na godz. 18:00.

Ze względu na duże zainteresowanie, warto wcześniej zarezerwować sobie stolik w restauracji La Playa. Można dokonać tego elektronicznie poprzez specjalny formularz TUTAJ lub telefonicznie pod numerem telefonu 509 199 000.

Portal KCH24.info jest patronem medialnym Strefy Kibica La Playa.

About Author

Redakcja