KCH24.infoChrzanówUczestnik show TVP i Halama konkurują z disco-polo. Zdublowane święta miast

W sobotę 24 czerwca druga odsłona Dni Chrzanowa. Tym razem na Rynku w stolicy powiatu posłuchać będzie można przebojów muzyki rozrywkowej w wykonaniu uczestnika znanego programu telewizyjnego. Będzie również kabareciarz. W tym samym czasie Trzebinia zaprasza na disco polo i metę rajdu historycznego.

Dni Chrzanowa zostały podzielone na kilka weekendów. W maju na dużej scenie pod MOKSiR-em wystąpili m.in. Natalia Nykiel, Baranovski i O.S.T.R. Koncert tego ostatniego rapera wywołał oburzenie radnych lokalnego PiS-u.

Polecamy: Lokalny PiS oburzony koncertem w Dni Chrzanowa. Kasperek: „Jest to przestępstwo”

Czerwcowa odsłona święta miasta nie powinna wywołać takich kontrowersji. Na Rynku wystąpi Jan Wolański z córką Joanną. Wolański to uczestnik programu The Voice Senior emitowanego na antenie rządowej telewizji. Jednocześnie jest to były solista Opery Narodowej oraz Zespołu „Śląsk”, współpracujący także z Warszawską Operą Kameralną. Wraz z córką Joanną śpiewa przeboje muzyki rozrywkowej i musicalowej. Ich występ zaplanowany jest na godz. 17:00.

Drugim artystą, który zaprezentuje się mieszkańcom, jest Grzegorz Halama. To znany kabareciarz i komik, częsty gość telewizyjnych „kabaretonów”. Występ zapowiadany jest na godz. 18:00.

Równocześnie trwają Dni Trzebini. Od lat organizowane są w ostatni weekend czerwca. Pierwszy raz sąsiadujące ze sobą Chrzanów i Trzebinia konkurują w ramach święta miasta. Sobotni plan występów na Ochronkowej zdominowała muzyka disco-polo. Fani motoryzacji będą mogli z kolei zobaczyć zabytkowe auta uczestniczące w Rajdzie Polski Historycznym.

O Dniach Trzebini pisaliśmy tutaj.

(Red.)

About Author

Redakcja