KCH24.infoChrzanówZmiany w rozkładach jazdy piętnastki. Już od poniedziałku

Od poniedziałku komunikację publiczną czekają korekty. Zmieni się rozkład jednej z najpopularniejszych linii „szkieletowych”, czyli kursującej przez trzy gminy piętnastki.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kursem wyjeżdżającym z przystanku Libiąż Gromiec o godzinie 6:28 (z Libiąż Dworzec Autobusowy o godz. 6:55), aby zapewnić dojazd wszystkim zainteresowanym pasażerom, Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie wprowadza korekty kursów:

– W dni robocze szkolne zostaje wprowadzony kurs z Chrzanów Dworzec Autobusowy do Libiąż Dworzec Autobusowy o godz. 6:35 (przyjazd na Libiąż Dworzec Autobusowy o godz. 6:50, co pozwoli na dojazd do Zespołu Szkół w Libiążu na godz. 7:30), kurs powrotny (zastępujący obecnego „dubla”) z Libiąż Dworzec Autobusowy o godz. 6:53 do Chrzanów Dworzec Autobusowy (przyjazd godz. 7:08), niniejszy kurs pozwala dojechać do I LO i II LO w Chrzanowie na godz. 7:30.

– czytamy w komunikacie. Dodatkowo ZKKM informuje, że dodatkowo wprowadza następujące zmiany w rozkładzie linii 15:

  • w dni robocze szkolne zostaje zmieniony odjazd z Gromiec Granica z godz. 7:40 na 7:35 (Libiąż Dworzec Autobusowy z godz. 8:07 na 8:02),
  • w dni robocze kurs z Libiąż Kopalnia Janina o godz. 22:25 zostaje przedłużony do Młoszowa Florkiewicza,
  • w soboty, niedziele i święta kurs z Libiąż Kopalnia Janina o godz. 22:21 zostaje przedłużony do Młoszowa Wzgórze II i będzie realizowany z obsługą przystanku Chrzanów VALEO.

Szczegółowy rozkłady jazdy obowiązujący od poniedziałku można sprawdzić TUTAJ.

About Author

Redakcja