KCH24.infoChrzanówZniszczyli bilbord z wizualizacją bloku. SIM szuka sprawców

Wulgarne napisy czerwoną farbą i uszkodzenie konstrukcji – tak wandale potraktowali niedawno zamontowany bilbord przy rondzie im. Ofiar Faszyzmu na os. Północ w Chrzanowie. Na profilu SIM Zagłębie, który zlecił jego montaż, pojawił się apel o pomoc w ujęciu sprawców.

Tablica reklamująca planowany budynek mieszkalny, który powstanie przy ul. Zielonej, pojawiła się przy sąsiednim rondzie na chrzanowskiej Północy niedawno. Kilka dni temu została zniszczona. Zdjęcie pokazujące pobazgrany czerwoną farbą bilbord opublikował na swoim profilu SIM Zagłębie:

– W odpowiedzi na dokonany w tym miejscu akt wandalizmu, informujemy, że będziemy podejmować stosowne kroki prawne, mające na celu ujęcie sprawcy/sprawców tego czynu. Dodatkowo, z uwagi na uszkodzenie samej konstrukcji nośnika reklamowego, o zdarzeniu zostanie poinformowana firma zewnętrzna, będąca jej właścicielem. Stanowczo sprzeciwiamy się dewastacji czyjegokolwiek mienia. Dołożymy wszelkich starań, żeby osoby odpowiedzialne za to umyślne zniszczenie, poniosły konsekwencje.

– czytamy w komunikacie. Władze SIM proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców, podając e-mail kontaktowy: biuro@simzaglebie.pl

O SIM Zagłębie, a także inwestycji, która powstaje na działce przy ul. Zielonej w Chrzanowie pisaliśmy na naszym portalu:

(Fot. www.facebook.com/simzaglebie)

About Author

Redakcja