KCH24.infoChrzanówWyraź swoją opinię na temat transportu w powiecie. ZKKM pyta o zdanie

Nie podoba Ci się to, jak zorganizowany jest międzygminny transport? Jest okazja, by to zmienić! Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie zachęca mieszkańców powiatu do udziału w internetowym badaniu ankietowym dotyczącym komunikacji.

Badanie jest przeprowadzane w związku z opracowaniem „Planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa” przez powiat i gminy powiatu chrzanowskiego oraz Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie.

W celu zebrania informacji i opinii na temat komunikacji w obszarze powiatu chrzanowskiego oraz wszystkich powiązanych gmin Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii została wyznaczona jako wykonawca opracowania.

Wypełnienie ankiety, która jest dostępna TUTAJ , zajmie jedynie kilka minut. Jest anonimowa i ma jedynie charakter informacyjny. Wypełnienie ankiety nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Istnieje możliwość wypełnienia ankiety do dnia 8 grudnia 2023 r.

Celem opracowania planu jest stworzenie spójnej koncepcji systemu transportowego dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa oraz wyznaczenie kierunków działań i współpracy dla zrównoważonego rozwoju w dziedzinie mobilności. Ważne jest, aby zdanie mieszkańców odzwierciedlało rzeczywiste potrzeby i oczekiwania dotyczące dostępności komunikacji w regionie.

Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie zachęca wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w badaniu ankietowym, ponieważ ich opinie i uwagi będą miały istotny wpływ na kształtowanie przyszłego planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa.

Zobacz również:

About Author

Redakcja